



356,45 € Izvorna cijena bila je: 356,45 €.285,16 €Trenutna cijena je: 285,16 €.
6 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_15765
Auto Battery Toyota FJ Khaki 4×4
Size of the package:
99cm x 56cm x 30cm
Package Weight:
20.5 kg
| Težina | 20,5 kg |
|---|---|
| Brand | Toyota |
| Charging Time | 8 hours |
| Colour | Khaki |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Dimensions | 98cm x 65cm x 70 cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 17kg |
| Max. Load | 30 kg |
| Electric Ride On Vehicle | JJ2099 |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3, USB Music Panel |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
