



1.411,06 € Izvorna cijena bila je: 1.411,06 €.1.128,85 €Trenutna cijena je: 1.128,85 €.
9 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_6429
| Težina | 70 kg |
|---|---|
| Marka | Nebrendirani |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Kotači | Napumpani |
| Sjedalo | Ekološka koža |
| Ključevi | Da |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja plina |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Električno vozilo za vožnju | A021 |
| Maks. Opterećenje | 100 kg |
| Masa praznog vozila | 58 kg |
| Maks. brzina | 13-15,5 km/h |
| Dimenzije | 173 cm x 104 cm x 66 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 24V7Ah |
| Motori | 180 W |
| Boja | Vidi sliku |
| Audio | Bluetooth |
| Težina | 70 kg |
|---|---|
| Brand | Pozostałe |
| Max. Load | 100kg |
| Colour | Red Painting |
| Technical Data | 180W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 173cm x 104cm x 66cm |
| Max. Speed | 13-15,5 km/h |
| Curb Weight | 58kg |
| Electric Ride On Vehicle | A021 |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Charging Time | 8 hours |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | + |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | Pumped |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

