



174,50 € Izvorna cijena bila je: 174,50 €.139,60 €Trenutna cijena je: 139,60 €.
39 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_3888
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Quad S601 |
| Colour | Blue |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 1x6V4,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Dimensions | 86 cm x 56 cm x 66 cm |
| Curb Weight | 16kg |
| Max. Load | 35kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Lights | Dashboard LEDs |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
