



251,74 € Izvorna cijena bila je: 251,74 €.201,39 €Trenutna cijena je: 201,39 €.
19 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_28767
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | S506 |
| Colour | Black |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V4,5Ah |
| Gearbox | Automatyczna, 2 prędkości |
| Dimensions | 104 cm x 52 cm x 24 cm |
| Max. Speed | 2-3km/h |
| Curb Weight | 11,5kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Dashboard LEDs |
| Audio | Melody Buttons on a Steering Wheel |

