



482,81 € Izvorna cijena bila je: 482,81 €.386,25 €Trenutna cijena je: 386,25 €.
7 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.XMX-623.CR
| Opis | Brzina kamioneta 900 |
| Motori |
|
| Baterija | 12/10Ah |
| Kotači |
|
| Daljinski upravljač |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Spremnik |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Tipka |
| Sjedalo |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 21,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 116 x 65 x 37,5 cm, |
| Bruto težina | 26,5 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 50 kg, |
| Amortizeri | 17 cm, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| MiniJack kabel | |
| Lopata |
| Težina | 29,400000 kg |
|---|

