



272,21 € Izvorna cijena bila je: 272,21 €.217,77 €Trenutna cijena je: 217,77 €.
20 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.LL718.NIE
| Description | Quad Lucky Seven |
| Motors |
|
| Battery | 12V10Ah |
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Seat |
|
| Start | Button |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 20kg, |
| Packing Size | 91 x 48x 52cm, |
| Gross Weight | 25kg, |
| Maximum Capacity | 25kg, |
| Clearance | 16 cm, |
| What’ Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger | |
| Mini Jack Cable, |
| Težina | 23,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
