



286,94 € Izvorna cijena bila je: 286,94 €.229,55 €Trenutna cijena je: 229,55 €.
87 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.A07.SZ
| Opis | Aprilia crna |
| Motori |
|
| Baterija | 12V7Ah, |
| Kotači |
|
| Prigušnica | Stražnji |
| oprema |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika | MP3, SD, AUX, USB |
| Indikator punjača | Da |
| Svjetlo | Prednji/stražnji |
| Paljenje | Ključ, |
| Sjedalo | Crno kožno sjedalo, |
| Dodatni predmeti |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 11 kg, |
| Veličina pakiranja | 82 x 33 x 53 cm, |
| Bruto težina | 13,5 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Razmak od tla | 11 cm, |
| Što je Include | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač s kontrolom svjetla, 12V1000mA, |
| Težina | 13,550000 kg |
|---|

