



89,09 € Izvorna cijena bila je: 89,09 €.71,26 €Trenutna cijena je: 71,26 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_5722
| Težina | 4,9 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | LL999 |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Kotači | Plastika s gumenom trakom |
| Sjedalo | Plastično |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Ne |
| POjas | Ne |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Boja | Vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 20 kg |
| Masa praznog vozila | 4,2 kg |
| Maks. brzina | 3 km/h |
| Dimenzije | 80 cm x 36 cm x 52 cm |
| Baterija | 1x6V4,5Ah |
| Tehnički podaci | 1x35W |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Težina | 4,9 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | LL999 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 1x35W |
| Battery | 1x6V4,5Ah |
| Dimensions | 80cm x 36cm x 52cm |
| Max. Speed | 3km/h |
| Curb Weight | 4,2kg |
| Max. Load | 20kg |
| Colour | Red |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights, Taillights |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
