







239,42 € Izvorna cijena bila je: 239,42 €.191,54 €Trenutna cijena je: 191,54 €.
1 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.JJ245.ZOL
| Opis | Jeep 27MHz |
| Motori |
|
| Baterija | 2x6V4.5Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Suspenzije |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Vrata se otvaraju | Da |
| Spremnik | Straga |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 16,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 114 x 60 x 39 cm, |
| Bruto težina | 19 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač | |
| Mini Jack kabel, |
| Težina | 19,100000 kg |
|---|

