







668,38 € Izvorna cijena bila je: 668,38 €.534,70 €Trenutna cijena je: 534,70 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_10554
| Težina | 37,7 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Green |
| Model | JS3158B |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 24V7Ah |
| Max. Speed | 3-6 km/h |
| Dimensions | 226cm x 72 cm x 105 cm |
| Curb Weight | 30kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | FM Radio |
| Lights | Headlights |
| Remote Control | 2.4G |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Seat | Plastic |
| Seatbelts | + |
| Wiek dziecka | od 3 lat |

