



259,90 € Izvorna cijena bila je: 259,90 €.207,92 €Trenutna cijena je: 207,92 €.
28 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9013
| Težina | 14,3 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Motor XMX616 |
| Colour | Blue |
| Technical Data | 2x35W |
| Battery | 1x12V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 2 Speed Modes (slow/fast) |
| Dimensions | 106cm x 51cm x 68cm |
| Max. Speed | 4.2-6.4km/h |
| Curb Weight | 11,8kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | X |
| Lights | X |

