



494,32 € Izvorna cijena bila je: 494,32 €.395,46 €Trenutna cijena je: 395,46 €.
23 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.JL212.SZA
| Opis | Quad Mclaren Racing MCL 35 |
| Motori |
|
| Baterija | 12V10Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 18,9 kg, |
| Veličina pakiranja | 98x65x51 cm, |
| Bruto težina | 23,2 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| , | |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač sa svjetlom punjača | |
| Pokrivač | |
| Mini Jack Cabel |
| Težina | 34,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
