



297,04 € Izvorna cijena bila je: 297,04 €.237,64 €Trenutna cijena je: 237,64 €.
8 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_13543
Težina 15,5 kg
Električno vozilo za vožnju S617
Kočnica Automatski i na daljinskom upravljaču
Svjetla Glavna svjetla
Daljinski upravljač 2,4G
Kotači Plastika s gumenom trakom
Sjedalo Koža
Paljenje Tipka
Vrata koja se mogu otvoriti –
Oprema ✓
Trajanje korištenja do 1 sat
Boja Žuta
Vrijeme punjenja 8 sati
Maks. Opterećenje 30 kg
Masa praznog vozila 14 kg
Maks. brzina 2,5-3,5km/h
Dimenzije 146 cm x 58 cm x 59 cm
Baterija 12V4,5Ah
Motori 2 x 45W
Audio Radio FM, priključak za USB, nasnimane melodije
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | S617 |
| Colour | Yellow |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V4,5Ah |
| Dimensions | 146 cm x 58 cm x 59 cm |
| Max. Speed | 2,5-3,5km/h |
| Curb Weight | 14 kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | 2,4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | Radio FM |

