



776,06 € Izvorna cijena bila je: 776,06 €.620,85 €Trenutna cijena je: 620,85 €.
4 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9786
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | BLT-206 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 2x200W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 188 cm x 81 cm x 104 cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 28kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | + |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
