



638,67 € Izvorna cijena bila je: 638,67 €.510,94 €Trenutna cijena je: 510,94 €.
11 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_5241
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Brand | Mercedes |
| Electric Ride On Vehicle | Mercedes Actros HL358 |
| Colour | White |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 2x12V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 126cm x 68cm x 102cm |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 30kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | MP3 AUX |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
