



289,61 € Izvorna cijena bila je: 289,61 €.231,69 €Trenutna cijena je: 231,69 €.
20 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_11952
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | QLS-6688 |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Remote Control | v |
| Wheels | EVA |
| Seat | miękka ekoskóra |
| Keys | ✕ |
| Openable Door | v |
| Equipment | v |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Colour | White |
| Charging Time | 8 hours |
| Max. Load | 25kg |
| Curb Weight | 12 kg |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Dimensions | 103 cm x 51 cm x 41 cm |
| Battery | 12V7Ah |
| Technical Data | 4x45W |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
