



465,63 € Izvorna cijena bila je: 465,63 €.372,50 €Trenutna cijena je: 372,50 €.
16 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_27935
| Težina | 27,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | JC606 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 4x200W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 136 cm x 69 cm x 68 cm |
| Max. Speed | 3-6 km/h |
| Curb Weight | 24,5kg |
| Max. Load | 50kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | – |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights |
| Audio | FM Radio mp3 |

