



1.039,72 € Izvorna cijena bila je: 1.039,72 €.831,78 €Trenutna cijena je: 831,78 €.
51 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19913
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | DK-G63 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 4x200W |
| Battery | 2x24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 158 cm x 93 cm x 81 cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 52 kg |
| Max. Load | 80kg |
| Colour | Green |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3, MP4, |

