







802,06 € Izvorna cijena bila je: 802,06 €.641,65 €Trenutna cijena je: 641,65 €.
14 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_27240
Arctic Cat WILDCAT XX 24V14AH Battery-Powered Buggy Vehicle, Green
Package Dimensions:
133 cm x 80 cm x 48 cm
Package Weight:
51 kg
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | A600 |
| Colour | Green |
| Technical Data | 4x200W |
| Battery | 24V14Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 138 cm x 93 cm x 85 cm |
| Max. Speed | 5-7km/h |
| Curb Weight | 43kg |
| Max. Load | 60kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | X |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3 AUX |

