



408,44 € Izvorna cijena bila je: 408,44 €.326,75 €Trenutna cijena je: 326,75 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_15557
| Težina | 21,6 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | FT-938 |
| Colour | Blue Painting |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 128cm x 73cm x 80cm |
| Cartoon Size | 122cm x 66cm x 42cm |
| Max. Speed | 5km/h |
| Curb Weight | 18kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Wejście USB |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
