



1.608,95 € Izvorna cijena bila je: 1.608,95 €.1.287,16 €Trenutna cijena je: 1.287,16 €.
20 na zalihi
Oznaka proizvoda: PSP.GK008.CR
| Opis | MUD MONSTER Petrol Gokart |
| Specifikacija |
|
| Motor |
|
| Sustav pokretanja | Ručni + prekidač |
| Kotač |
|
| Sustav kočenja |
|
| Suspenzija |
|
| Prijenos | Lanac |
| Sjedalo |
|
| Brzina | do 30 km/h |
| Dimenzija | |
| Veličina vozila |
|
| Težina vozila | 70 kg, |
| Veličina kartona | 138×83,5×52,5cm, |
| Težina kartona | 85 kg, |
| Maksimalno opterećenje | 68 kg, |
| Razmak od tla | 19 cm, |
| Dodatna oprema | |
| Upute + komplet za sastavljanje, |
| Težina | 55,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
