



287,45 € Izvorna cijena bila je: 287,45 €.229,96 €Trenutna cijena je: 229,96 €.
2 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.HL1818.CR
| Opis | Audi R8 |
| Motori |
|
| Baterija | 2x6V4,5Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Suspenzije |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Ključ |
| Otvorena vrata |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 10,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 100x 53x 31 cm, |
| Bruto težina | 13,5 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Klirens | 9,5 cm, |
| Što je Include | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač | |
| Mini Jack kabel, | |
| USB stick |
| Težina | 13,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
