



3.143,71 € Izvorna cijena bila je: 3.143,71 €.2.514,97 €Trenutna cijena je: 2.514,97 €.
11 na zalihi
Oznaka proizvoda: PSP.GK014B.CR
LUCKY SEVEN LIFT
| Specifikacija |
|
| Cijanobakterije |
|
| Brzine | Škrinja s reversom Automatski mjenjač (prednji/neutralni/stražnji) Elektronski indikator brzine |
| Sustav pokretanja | E-START |
| Baterija | 12V4Ah |
| Svjetla | Prekidač prednjeg svjetla Stražnja svjetla kada pritisnete kočnicu |
| Gume |
|
| Sustav kočenja |
|
| Suspenzija |
|
| Pogon | Lanac |
| Sjedalo |
|
| Bzina | Do 46 km/h |
| Dimenzije | |
| Veličina vozila |
|
| Težina vozila | 135 kg, |
| Veličina kartona | 198×113,5x122cm, |
| Težina kartona | 164 kg, |
| Maksimalno opterećenje | 180 kg, |
| Klirens | 22 cm, |
| Dodatna oprema | |
| Upute + komplet za montažu, |
| Težina | 146,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
