



401,01 € Izvorna cijena bila je: 401,01 €.320,81 €Trenutna cijena je: 320,81 €.
54 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9067
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | XB-1118 |
| Colour | Black |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 12V10Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 123cm x 70cm x 71cm |
| Max. Speed | 3-7km/h |
| Curb Weight | 26kg |
| Max. Load | 100kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | + |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |
| Brand | Lean Cars |
| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 26 |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
