



1.373,93 € Izvorna cijena bila je: 1.373,93 €.1.099,14 €Trenutna cijena je: 1.099,14 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9009
| Težina | 61 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | A032 JAK |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Kotači | Napumpano |
| Sjedalo | Ekološka koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Trajanje korištenja | 1-2 sata |
| Boja | vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 100 kg |
| Masa praznog vozila | 61 kg |
| Maks. brzina | 13-15 km/h |
| Dimenzije | 135 cm x 95 cm x 80 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 24V14Ah |
| Tehnički podaci | 1 x 180W |
| Audio | MP3, AUX |
| Težina | 61 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | A032 STRONG |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 1x180W |
| Battery | 24V14Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 135 cm x 95 cm x 80 cm |
| Max. Speed | 13-15 km/h |
| Curb Weight | 61 kg |
| Max. Load | 100kg |
| Colour | Red |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | + |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | Pumped |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3 AUX |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
