



167,06 € Izvorna cijena bila je: 167,06 €.133,65 €Trenutna cijena je: 133,65 €.
74 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_15140
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Boja | vidi sliku |
| Kočnica | Automatska i na daljinskom upravljaču |
| Svjetla | Glavna svjetla |
| Daljinski upravljač | 2.4G |
| Kotači | Plastika s gumenom trakom |
| Sjedalo | Plastični |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | – |
| Pojas | ne |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Model | ZP1001B |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 20 kg |
| Masa praznog vozila | 6 kg |
| Maks. Ubrzati | 1,5-3 km/h |
| Dimenzije | 87 cm x 42,5 cm x 44,5 cm |
| Mjenjač | 2 brzine (naprijed/nazad) |
| Baterija | 1x6V4,5Ah |
| Motori | 1x45W |
| Audio | Truba na volanu |
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Colour | Green |
| Model | ZP1001B |
| Technical Data | 1x45W |
| Battery | 1x6V4,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Dimensions | 87cm x 42,5cm x 44,5cm |
| Max. Speed | 1,5-3 km/h |
| Curb Weight | 6kg |
| Max. Load | 20kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | Klakson na kierownicy |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
