



679,14 € Izvorna cijena bila je: 679,14 €.543,31 €Trenutna cijena je: 543,31 €.
26 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.DK-HL860.CR
| Opis | Toyota Hilux |
| Motori |
|
| 2 načina rada – pogon 4 ili 2 motora (prekidač), | |
| Baterija | 12V/14Ah, |
| R/C |
|
| Kotači |
|
| Ovjes | Stražnji |
| Zupčanici/brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da, |
| Paljenje | Ključ |
| Sjedalo |
|
| Spremnik |
|
| Vrata se otvaraju | Da, |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 26 kg, |
| Veličina pakiranja | 134 x 75 x 45 cm, |
| Bruto težina | 31 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 35 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač | |
| Pokrivač, | |
| MiniJack kabel, | |
| R/C |
| Težina | 33,000000 kg |
|---|

