



112,04 € Izvorna cijena bila je: 112,04 €.89,63 €Trenutna cijena je: 89,63 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.BRD-2101.CZ
| Opisi | Quad FASTES |
| Motori | 25W |
| Baterija | 6V/4,5Ah, |
| Kotači |
|
| oprema |
|
| Oprema | |
| Sjedalo | 26 x 13 cm, |
| Specifikacija | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 5,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 69 x 42,5 x 29,5 cm, |
| Bruto težina | 7 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| priručnik , | |
| Punjač, |
| Težina | 6,900000 kg |
|---|

