



370,45 € Izvorna cijena bila je: 370,45 €.296,36 €Trenutna cijena je: 296,36 €.
53 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.SX2418.CZ
| Opis | BMW M4 |
| Motori |
|
| Baterija | 12V7Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Vrata se otvaraju |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 14,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 112 x 58 x 29 cm, |
| Bruto težina | 17,5 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač sa svjetlom punjača | |
| Pokrivač | |
| Mini Jack Cabel |
| Težina | 34,000000 kg |
|---|

