



339,70 € Izvorna cijena bila je: 339,70 €.271,75 €Trenutna cijena je: 271,75 €.
9 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.JE1001.POM
| Opis | PODIZANJE BMW I8 |
| Motori |
|
| Baterija | 12V4,5Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Vrata se otvaraju |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 13,1 kg, |
| Veličina pakiranja | 116 x 59 x 31 cm, |
| Bruto težina | 16 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač sa svjetlom punjača | |
| Pokrivač | |
| Mini Jack Cabel |
| Težina | 18,300000 kg |
|---|

