



280,86 € Izvorna cijena bila je: 280,86 €.224,69 €Trenutna cijena je: 224,69 €.
51 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.BDM0906.2.4GHZ.BIA
| Opis | Quad ATV 2.4 Ghz |
| Motori |
|
| Baterija | 12V7Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Suspenzije |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 20,3 kg, |
| Veličina pakiranja | 109 x 65 x 41 cm, |
| Bruto težina | 24,2 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 12V/1000mA | |
| Mini Jack kabel, |
| Težina | 22,200000 kg |
|---|

