



244,31 € Izvorna cijena bila je: 244,31 €.195,45 €Trenutna cijena je: 195,45 €.
29 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_29491
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Unimog HM7588 |
| Colour | Black |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 1x6v4Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 90 cm x 53 cm x 50 cm |
| Max. Speed | 3-4km/h |
| Curb Weight | 11,5kg |
| Max. Load | 25kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth, MP3 |

