



401,85 € Izvorna cijena bila je: 401,85 €.321,49 €Trenutna cijena je: 321,49 €.
19 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.QLS-8601.BIA
| Opis | Maserati MC20 GT2 |
| Motori |
|
| Baterija | 12V/7Ah, |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Vrata se otvaraju | Da |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 15 kg, |
| Veličina pakiranja | 112x58x29 cm, |
| Bruto težina | 18 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 25 kg, |
| razmak od tla | 6 cm, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač sa indikatorom napunjenosti, | |
| Pokriti, | |
| Težina | 34,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
