



460,43 € Izvorna cijena bila je: 460,43 €.368,34 €Trenutna cijena je: 368,34 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_16964
| Težina | 25,5 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | BDM-0960A |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Daljinski upravljač | Da |
| Kotači | Plastika s gumenom trakom |
| Sjedalo | Plastično |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | – |
| Pojas | Da |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Boja | vidi sliku |
| Maks. Opterećenje | 30 kg |
| Masa praznog vozila | 20 kg |
| Maks. brzina | 2,5-4,5km/h |
| Dimenzije | 193 cm x 60 cm x 98 cm |
| Mjenjač | naprijed i nazad |
| Baterija | 12V10Ah |
| Motori | 2x45W |
| Audio | Klakson na kierownici |
| Težina | 25,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | BDM-0960A |
| Colour | Yellow |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V10Ah |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Dimensions | 193 cm x 60 cm x 98 cm |
| Max. Speed | 2,5-4,5km/h |
| Curb Weight | 20kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | + |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | + |
| Audio | Klakson na kierownicy |

