



445,58 € Izvorna cijena bila je: 445,58 €.356,46 €Trenutna cijena je: 356,46 €.
8 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_7489
| Težina | 34,5 kg |
|---|---|
| Brand | Pozostałe |
| Electric Ride On Vehicle | Jeep JC666 |
| Colour | White |
| Technical Data | 2x200W |
| Battery | 2x12V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 123cm x 88cm x 80cm |
| Cartoon Size | 117cm x 66cm 50cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 16kg |
| Max. Load | 35kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

