



319,31 € Izvorna cijena bila je: 319,31 €.255,45 €Trenutna cijena je: 255,45 €.
7 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_27656
| Težina | 15,6 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | 2522 |
| Colour | Black |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 24V5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 92 cm x 55 cm x 44 cm |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 13kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
