



332,09 € Izvorna cijena bila je: 332,09 €.265,67 €Trenutna cijena je: 265,67 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_4695
| Težina | 19,8 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | Traktor |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Kotači | Plastika s gumenom trakom |
| Sjedalo | Plastično |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | – |
| Pojas | Da |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Boja | vidi sliku |
| Maks. Opterećenje | 30 kg |
| Masa praznog vozila | 16,3 kg |
| Maks. Brzina | 2-5 km/h |
| Dimenzije | 106 cm x 61 cm x 64 cm |
| Mjenjač | 2 brzine (naprijed/nazad), 2 načina rada brzine (sporo/brzo) |
| Baterija | 2x6V7Ah |
| Motori | 2x45W |
| Svjetla | Ne |
| Težina | 19,8 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Traktor |
| Colour | Blue |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 2x6V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 2 Speed Modes (slow/fast) |
| Dimensions | 106 cm x 61 cm x 64 cm |
| Max. Speed | 2-5km/h |
| Curb Weight | 16,3kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | + |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Plastic |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | X |
| Lights | ✕ |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
