



670,61 € Izvorna cijena bila je: 670,61 €.536,49 €Trenutna cijena je: 536,49 €.
23 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9818
| Težina | 39,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | XB-2118 |
| Colour | Green |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 133 cm x 92 cm x 80 cm |
| Cartoon Size | 128 cm x 74 cm x 52 cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 33,5 kg |
| Max. Load | 60kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2,4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
