



854,05 € Izvorna cijena bila je: 854,05 €.683,24 €Trenutna cijena je: 683,24 €.
18 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_4131
| Težina | 33,5 kg |
|---|---|
| Brand | Mercedes |
| Electric Ride On Vehicle | Mercedes GLC 63S XMX608 |
| Colour | Black Painting |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 12V10Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 138cm x 86cm x 64cm |
| Max. Speed | 2-8km/h |
| Curb Weight | 32kg |
| Max. Load | 50kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | MP4 LCD Display |

