



371,31 € Izvorna cijena bila je: 371,31 €.297,05 €Trenutna cijena je: 297,05 €.
17 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_4172
| Težina | 21,8 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Auto BDM0926 |
| Colour | Green |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 120 cm x 67 cm x 65 cm |
| Max. Speed | 3-6 km/h |
| Curb Weight | 17kg |
| Max. Load | 28 |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | mp3 |
| Brand | Lean Cars |
| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Długość pojazdu | 120 |
| Szerokość pojazdu | 67 |
| Liczba miejsc | 1 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 21.8 |

