



263,61 € Izvorna cijena bila je: 263,61 €.210,89 €Trenutna cijena je: 210,89 €.
24 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9041
Težina 14 kg
Električno vozilo Audi R8
Kočnica Kočnica u nuždi na daljinskom upravljaču
Svjetla se pale Da
Daljinski upravljač Odabir 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo)
Kotači gumeni EVA kotači
Sjedalo Ekološka koža
Paljenje Tipka
Vrata se otvaraju Da
Pojas za veznje Da
Trajanje korištenja do 1 sat
Boja vidi sliku
Vrijeme punjenja 8 sati
Maks. Opterećenje 30 kg
Masa praznog vozila 13 kg
Maks. brzina 3-6 km/h
Dimenzije 107 cm x 58 cm x 48 cm
Mjenjač 2 brzine (naprijed/nazad), 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo)
Baterija 12V4,5Ah
Tehnički podaci 2x45W
Audio Bluetooth, utor za USB, nasnimane melodije
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Audi R8 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V4,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 107cm x 58cm x 48cm |
| Max. Speed | 3-6 km/h |
| Curb Weight | 12kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

