



436,66 € Izvorna cijena bila je: 436,66 €.349,34 €Trenutna cijena je: 349,34 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_28771
Gumeni EVA kotači
Daljinski upravljač za roditelje
Motori: 2 x 120W
Baterija 24v9Ah
Pojas za vezanje
Mogućnost vožnje naprijed i nazad
Svjetla se pale
Paljenje na tipku
Dimenzije: 152 cm x 66 cm x 59 cm
Priključak za USB, AUX, nasnimane melodije, Bluetooth
Maksimalno opterećenje: 35 kg
Težina vozila: 20,8kg
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | CH9959B |
| Colour | Red |
| Technical Data | 2x120W |
| Battery | 24v9Ah |
| Gearbox | Automatyczna, 2 prędkości |
| Dimensions | 152 cm x 66 cm x 59 cm |
| Max. Speed | 3.9-6.8 km/h |
| Curb Weight | 20,8 kg |
| Max. Load | 35kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Plastic |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2,4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

