



163,36 € Izvorna cijena bila je: 163,36 €.130,69 €Trenutna cijena je: 130,69 €.
28 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_1682
| Težina | 29.001 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | CH815 |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Svjetla | Glavna svjetla |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Kotači | Plastika s gumenom trakom |
| Sjedalo | Plastično |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Ne |
| Pojas | Ne |
| Trajanje korištenja | 1 sat |
| Boja | Crvena |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 25 kg |
| Masa praznog vozila | 10 kg |
| Maks. brzina | 4 km/h |
| Dimenzije | 66 cm x 37 cm x 44 cm |
| Mjenjač | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Baterija | 6V7Ah |
| Motori | 1x35W |
| Audio | Da |
| Težina | 29,001 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | CH815 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 1x35W |
| Battery | 6V7Ah |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Dimensions | 66cm x 37cm x 44cm |
| Max. Speed | 4km/h |
| Curb Weight | 10kg |
| Max. Load | 25kg |
| Colour | Red |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Usage Duration | 1 godzina |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Tworzywo sztuczne |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | ✕ |
| Lights | Headlights |
| Audio | + |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
