



519,84 € Izvorna cijena bila je: 519,84 €.415,87 €Trenutna cijena je: 415,87 €.
2 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19915
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | LL6688 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x800W |
| Battery | 24v9Ah |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Dimensions | 122 cm x 83 cm x 71 cm |
| Max. Speed | 3-10km/h |
| Curb Weight | 24 kg |
| Max. Load | 80kg |
| Colour | Black |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | ✕ |
| Lights | Headlights |
| Audio | USB |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
