



408,44 € Izvorna cijena bila je: 408,44 €.326,75 €Trenutna cijena je: 326,75 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19516
Težina 23,8 kg
Električno vozilo za vožnju Quad S615
Trajanje korištenja do 1 sat
Svjetla Glavna svjetla
Kotači gumeni EVA
Sjedalo Koža
Paljenje Tipka
Vrata koja se mogu otvoriti Ne
Pojas Ne
Kočnica Automatski nakon otpuštanja papućice
Vrijeme punjenja 8 sati
Boja vidi sliku
Maks. Opterećenje 59 kg
Masa praznog vozila 20 kg
Maks. brzina 3-8km/h
Dimenzije 113 cm x 66 cm x 72 cm
Mjenjač Automatski, 3 brzine
Baterija 24 V 7Ah
Motori 4x80W
Audio Bluetooth, USB, AUX, nasnimane melodije
| Težina | 23,8 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Quad S615 |
| Colour | Pink |
| Technical Data | 4x80W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 113cm x 66cm x 72cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 20kg |
| Max. Load | 59kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

