



371,31 € Izvorna cijena bila je: 371,31 €.297,05 €Trenutna cijena je: 297,05 €.
6 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_20011
| Težina | 15,6 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | White-Black |
| Model | ZB911 |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Max. Speed | 2-6km/h |
| Dimensions | 112cm x 68cm x 50 CM |
| Curb Weight | 13kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | ✕ |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Audio | Bluetooth |

