



206,80 € Izvorna cijena bila je: 206,80 €.165,44 €Trenutna cijena je: 165,44 €.
24 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_13568
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | WH101 |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Daljinski upravljač | Da |
| Kotači | gumeni EVA |
| Sjedalo | Koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | – |
| Pojas | Da |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Boja | Vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 30 kg |
| Masa praznog vozila | 13 kg |
| Maks. brzina | 2-4km/h |
| Dimenzije | 117 cm x 55 cm x 64 cm |
| Mjenjač | naprijed i nazad |
| Baterija | 1x12V4,5Ah |
| Motori | 2x45W |
| Audio | MP3, USB, |
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | WH101 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 1x12V4,5Ah |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Dimensions | 117 cm x 55 cm x 64 cm |
| Max. Speed | 2-4km/h |
| Curb Weight | 13kg |
| Max. Load | 30kg |
| Colour | Yellow |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | + |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | + |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3 USB |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
