



816,92 € Izvorna cijena bila je: 816,92 €.653,54 €Trenutna cijena je: 653,54 €.
10 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19908
Težina 53,6 kg
Električno vozilo za vožnju DK-G63
Kočnica Automatska i na daljinskom
Svjetla Prednja svjetla, stražnja svjetla
Daljinski upravljač Da
Kotači gumeni EVA
Sjedalo Koža
Paljenje Tipka
Vrata koja se mogu otvoriti ✓
Oprema ✓
Trajanje korištenja do 1 sat
Boja vidi sliku
Vrijeme punjenja 8 sati
Maks. Opterećenje 80 kg
Masa praznog vozila 47 kg
Maks. brzina 3-8km/h
Dimenzije 158 cm x 93 cm x 81 cm
Mjenjač Automatski, 3 brzine
Baterija 12V14Ah
Tehnički podaci 4 x 55W
Audio Bluetooth, AUX, USB, nasnimane melodije
| Težina | 53,6 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | DK-G63 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 4x55W |
| Battery | 12V14Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 158 cm x 93 cm x 81 cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 47 kg |
| Max. Load | 80kg |
| Colour | Red |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
