



742,65 € Izvorna cijena bila je: 742,65 €.594,12 €Trenutna cijena je: 594,12 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_12973
| Težina | 45,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | A032 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 4x200W |
| Battery | 24V14Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 135 cm x 95 cm x 80 cm |
| Max. Speed | 6-9 km/h |
| Curb Weight | 39kg |
| Max. Load | 60kg |
| Colour | White |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✓ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3 AUX |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
