



266,22 € Izvorna cijena bila je: 266,22 €.159,74 €Trenutna cijena je: 159,74 €.
2 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19522
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | HL678 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 117cm x 58cm x 53cm |
| Max. Speed | 3-7km/h |
| Curb Weight | 17,5kg |
| Max. Load | 25kg |
| Colour | White |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
